AECM206 - akcesorium do badania zestawów słuchawkowych

AECM206 - akcesorium do badania zestawów słuchawkowych

AECM206 to akcesorium do popularnej już serii analizatorów audio APx, pozwalające na kompleksowe pomiary zestawów słuchawkowych (nausznych i dousznych) w pełni zgodnych z normą IEC 60318-4.

Testowanie urządzeń audio A2B.


Solidna konstrukcja oparta na wygłuszającej podstawie pozwala w znacznym stopniu wyeliminować dźwięki otoczenia mające wpływ na integralność pomiaru. Wysoki poziom izolacji akustycznej umożliwia pomiary aktywnej redukcji szumów (ang. ANC active noise canceling) a także ocenę sprawności ochronników uszu. Dzięki tym cechom AECM206 sprawdzi się zarówno w testach produkcyjnych jak i badaniach laboratoryjnych. AECM206 w połączeniu z analizatorami, akcesoriami i oprogramowaniem serii APx zapewnia użytkownikowi kompletny system umożliwiający precyzyjne i powtarzalne testowanie elektroakustyczne słuchawek i wkładek dousznych.

Oprawa do badania słuchawek jest dostarczana w pełni zmontowana i gotowa do użycia. Posiada symulatory ucha (mikrofony z łącznikami akustycznymi) i przedwzmacniaczami zainstalowanymi i podłączonymi do kabli koncentrycznych zakończonych konektorami BNC. Pary mikrofonów / przedwzmacniaczy są zgodne z TEDS, zasilanie stałoprądowe (CCP). Programowanie TEDS-Transducer Electronic Data Sheet umożliwia odczytanie informacji o mikrofonie i kalibracji za pomocą podłączonego instrumentu, takiego jak interfejs testowy przetwornika Audio Precision APx1701.

Więcej informacji na temat analizatora AECM206 znajdziesz tutaj.

Umów się na prezentację

Przeprowadzamy bezpłatne prezentacje rozwiązań

Audio Precision w Warszawie.

Imię
E-mail *
Telefon
Temat zapytania *

Zgadzam się na przetwarzanie danych w celu przesłania oferty oraz kontaktu w jej sprawie.

WYŚLIJ