Aktualności

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami produktowymi Audio Precision

Nowość

Audio Precision APx517B - nowa definicja pomiarów elektroakustycznych

wysokiej klasy analizator od firmy Audio Precision z obsługą sygnałów analogowych i cyfrowych I/O. Urządzenie pozwala na wykonanie kompleksowych pomiarów bez konieczności stosowania dodatkowego wyposażenia. Rozwiązanie do pomiaru głośników, mikrofonów, słuchawek oraz akcesoriów audio.

Moduł PDM 16 dla analizatorów audio APx

PDM czyli modulacja gęstością impulsu, to jednobitowy, pakiet danych przenoszący sygnał za pomocą modulowania gęstości impulsów, występujący powszechnie jako cyfrowy sygnał wyjściowy mikrofonów MEMS. 

Oprogramowanie Audio Precision APx 6.0

Audio Precision opublikowało nową wersję oprogramowania APx 6.0 wspierające wielokanałowe wejścia, pozwalające na jednoczesny pomiar do 16 torów cyfrowych oraz 8 torów analogowych sygnałów audio dzięki dodanej funkcji multi input.

Zmiany w oprogramowaniu APx i kluczach sprzętowych

Przedstawiamy i wyjaśniamy zmiany i różnice wprowadzone w licencjonowaniu oprogramowania APx i klucz sprzętowych stosowanych w analizatorach Audio Precison.

APx500 Flex - Nowa definicja elastyczności w pomiarach audio

Nowy analizator audio APx500 Flex, pozwalający na wykonywanie pomiarów oprogramowaniem pomiarowym APx z wykorzystaniem komputera PC z współpracującą kartą dźwiękową lub interfejsem audio. Dzięki APx500 Flex producenci sprzętu audio oraz osoby odpowiedzialne za pomiary akustyczne mają możliwość zastosowania legendarnej funkcjonalności analizatorów Audio Precision na liniach produkcyjnych lub w mniej wymagających sprzętowo zastosowaniach akustycznych.

Badanie jakości kodowanych sygnałów mowy PESQ i POLQA

W niniejszym artykule prezentujemy jedną z funkcjonalności oprogramowania APx 500 pozwalającą na badanie jakości i zrozumiałości mowy, których znaczenie za sprawą coraz powszechniej dostępnych i lepiej działających wirtualnych asystentów obecnych w samochodach, komputerach, smartfonach czy innych urządzeniach staje się niemal codziennością.

Audio Precision rozszerza rodzinę produktów mikrofonowych

W pierwszym kwartale 2018 miała miejsce premiera całkiem nowej linii mikrofonów pomiarowych uznanej na świecie marki Audio Precision. Flagowym produktem marki stał się 376M03, system łączący w sobie mikrofon ½ oraz zasilany fantomowo przedwzmacniacz 426M16 (również w konfiguracji ½). Nowy system łączy w sobie precyzję oraz szeroką gamę dostępnych akcesoriów, jak również wspomniane już zasilacze fantomowe oraz zbalansowane połączenia XLR dla skuteczniejszej redukcji szumów otoczenia.

Nowość! Moduł Bluetooth Duo do analizatorów dźwięku serii APx

Opcja Audio Precision Bluetooth Duo to całkowicie zmieniony, ulepszony moduł sprzętowy Bluetooth® z dedykowanymi antenami (nadajnika i odbiornika), nowymi układami Bluetooth i najnowszym oprogramowaniem, wyższą mocą RF i ulepszonym ekranem. Obsługiwany przez oprogramowanie pomiarowe APx500 Audio Precision (UWAGA: wymagana wersja 4.5 lub nowsza), Bluetooth Duo oferuje szereg nowych kodeków audio, nowe funkcje operacyjne w obsługiwanych profilach i szybsze czasy połączeń.

Nowa technologia w testowaniu urządzeń audio A2B

Automotive Audio Bus® (A2B®) to nowa technologia opracowana i opatentowana przez Analog Devices, Inc. (ADI), która już jest adoptowana przez wielu kluczowych producentów z branży automotive. A2B zapewnia możliwość przesyłu do 32 kanałów 24-bitowych, o częstotliwości próbkowania 48 kHz, audio do 15 metrów między węzłami sieci. Dźwięk, sygnał zegarowy, dane kontrolne, oraz moc są przesyłane jednocześnie za pomocą niskobudżetowej nieekranowanej skrętki. Użycie prostego medium jakim jest skrętka znacznie obniża koszty produkcyjne oraz wagę samego okablowania nawet do 75%.

AECM206 - akcesorium do badania zestawów słuchawkowych

AECM206 to akcesorium do popularnej już serii analizatorów audio APx, pozwalające na kompleksowe pomiary zestawów słuchawkowych (nausznych i dousznych) w pełni zgodnych z normą IEC 60318-4.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

[forms ID=10]