Analizator Audio Precision APx555 B

Najważniejsze funkcje:

Niespotykane parametry 

Zniekształcenia THD+N na poziomie -120 dB, szerokości pasma analizy ponad 1MHz, analizie FFT z 1,2 miliona punktów i 24 bitową rozdzielczością APx555B prezentuje parametry niespotykane wśród innych analizatorów audio. Razem z wszechstronnym oprogramowaniem APx500, analizator przeznaczony został do najbardziej wymagających pomiarów audio.


Dowiedz się więcej o parametrach APx555B

Platforma pomiarowa APx500  

Rozszerzeniem niespotykanych parametrów analizatora APx555B  jest oprogramowanie APx500 stanowiące kompleksowe środowisko pomiarowe z gotowymi funkcjami pomiarowymi , automatyzacją procesów, oraz matematycznymi formułami pozwalającymi na analizę i edycję wyników. Zarządzanie programem możliwe jest za pomocą dwóch trybów, skupiających się odpowiednio na tworzeniu scenariuszy pomiarowych lub rejestracji wyników w czasie rzeczywistym.  


Zobacz demonstrację programu APx500

Jednoczesne użycie dwóch złączy wejściowych  

Oprogramowanie APx500 umożliwia jednoczesne użycie dwóch złączy wejściowych analizatorów w tym samym czasie. Rozszerza to możliwości akwizycji danych w przypadku urządzeń z różnymi typami wyjść sygnałowych. Funkcja pozwala na jednoczesne użycie samych złączy cyfrowych lub cyfrowych i analogowych.


Zobacz demonstrację wykorzystania funkcji Multi-input

Automatyzacja procesów pomiarowych 

Oprogramowanie APx500 zapewnia szeroki zakres automatyzacji pomiarów, zarówno z poziomu programu przy użyciu wewnętrznych funkcji dostępnych w trybie sekwencyjnego jak i poprzez API zapewniając szeroką dokumentację i przykłady wdrożeń dla Visual Basic.NET, C#, MATLAB, LabVIEW i Pythona.


Zobacz dostępne automatyzacje w APx500

Analiza protokołów cyfrowych 

Modułowe interfejsy pomiarowe stanowią rozszerzenie analogowej sekcji analizatorów AP. Oferują one szereg połączeń w zakresie domeny cyfrowej w pełni zsynchronizowanej z oprogramowaniem APx500. Testy mogą być wykonywane jednocześnie przy użyciu kilku modułów, uzupełniając o jednoczesne korzystanie z analogowej sekcji  generatora i analizatora sygnału. 


Zobacz dostępne moduły Cyfrowe

Analiza Jittera 

Przeprowadzenie analizy transferu oraz tolerancji Jittera pozwala na ujawnienie wywołanych strat i zniekształceń sygnału. Niestety ze względu na cenę oraz czas potrzebny na przeprowadzenie tego typu testów jest ono pomijane na etapie projektowym. Analizatory APx pozwalają na symulacją Jittera oraz analizę jego skutków.


Zobacz pomiary Jittera z wykorzystaniem APx500

Pomiary w otwartej pętli pomiarowej

Funkcja otwartej pętli pomiarowej poprzez rozdzielenie momentu podania sygnału na badane urządzenie oraz jego analizy pozwala na testy urządzeń, bez bezpośrednich złączy wejściowych lub wyjściowych. Pliki testowe mogą zostać podane na urządzenie w formie plików WAV. a ich analiza dzięki tonon pilotowych może zostać zsynchronizowana z systemem pomiarowym. 


Dowiedz się więcej o otwartej pętli pomiarowe

ASIO

Interfejsy audio i karty dźwiękowe z zainstalowanymi sterownikami ASIO pojawiają się w oprogramowaniu APx500 jako jedna z opcji wejścia/wyjścia APx, obsługując do 16 kanałów pomiarowych. Wszystkie sekwencje testów w programie APx500 mogą być wykonane za pomocą interfejsu ASIO, umożliwiając rozszerzenie liczby kanałów pomiarowych. 


Zobacz demonstrację konfiguracji interfejsu ASIO w APx500

SKONSULTUJ SWÓJ WYBÓR

ZE SPECJALISTĄ

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej aparatury do pomiarów akustycznych - umów się na darmową konsultację. 

Postaramy się wybrać dla Ciebie odpowiednie rozwiązania.

Imię
E-mail *
Telefon
Temat zapytania *

Zgadzam się na przetwarzanie danych w celu przesłania oferty oraz kontaktu w jej sprawie.