AUDIO PRECISION

Światowy lider w dziedzinie sprzętu pomiarowego audio od ponad 30 lat!

Audio Precision - światowy lider w dziedzinie sprzętu pomiarowego audio

Od chwili założenia firmy w roku 1984, inżynierowie z ponad 100 krajów na 6 kontynentach wykorzystywali sprzęt pomiarowy Audio Precision do projektowania, konstrukcji i weryfikacji swoich wyrobów audio. Do klientów firmy Audio Precision zaliczają się największe światowe firmy zajmujące się nagrywaniem i nadawaniem dźwięku, projektowaniem i produkcją układów scalonych przetworników A/C i C/A, przetwarzaniem sygnałów, zastosowaniem techniki audio w sprzęcie komputerowym, producenci sprzętu powszechnego użytku i kina domowego, firmy telekomunikacyjne a także projektanci i producenci głośników, mikrofonów oraz wzmacniaczy.

Firma Audio Precision pragnie w dalszym ciągu oferować użytkownikom najlepsze rozwiązania w dziedzinie sprzętu pomiarowego audio. W jej gronie znajdują się najbardziej doświadczone w tej dziedzinie osoby, których tradycją i specjalnością jest projektowanie i wytwarzanie urządzeń pomiarowych najwyższej jakości. Firma Audio Precision wypracowała również wysoki standard w dziedzinie wsparcia technicznego. Niezależnie od Twojego indywidualnego zagadnienia pomiarowego, wykwalifikowany personel wsparcia technicznego jest zawsze gotowy służyć skuteczną pomocą.

Merserwis - oficjalny dystrybutor Audio Precision w Polsce

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem Audio Precision w Polsce. Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie aparatury, serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Mieścimy się w Warszawie przy ulicy Andersa 10. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Wszystkie pytania i uwagi są zawsze mile widziane!

Zadzwoń
Wyślij e-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Imię
E-mail*
Telefon
Temat zapytania*

Zgadzam się na przetwarzanie danych w celu przesłania oferty oraz kontaktu w jej sprawie.

WYŚLIJ