AECM206 - akcesorium do badania zestawów słuchawkowych

AECM206 - akcesorium do badania zestawów słuchawkowych

AECM206 to akcesorium do popularnej już serii analizatorów audio APx, pozwalające na kompleksowe pomiary zestawów słuchawkowych (nausznych i dousznych) w pełni zgodnych z normą IEC 60318-4.

Testowanie urządzeń audio A2B.


Solidna konstrukcja oparatu na wygłuszającej podstawie pozwala w znacznym stopniu wyeliminować dźwięki otoczenia mające wpływ na integralność pomiaru. Wysoki poziom izolacji akustycznej umożliwia pomiary aktywnej redukcji szumów (ang. ANC active noise canceling), a także ocenę sprawności ochronników uszu. Dzięki tym cechom AECM206 sprawdzi się zarówno w testach produkcyjnych, jak i badaniach laboratoryjnych. AECM206 w połączeniu z analizatorami, akcesoriami i oprogramowaniem serii APx zapewnia użytkownikowi kompletny system, umożliwiający precyzyjne i powtarzalne testowanie elektroakustyczne słuchawek i wkładek dousznych.

Oprawa do badania słuchawek jest dostarczana w pełni zmontowana i gotowa do użycia. Posiada symulatory ucha (mikrofony z łącznikami akustycznymi) i przedwzmacniacze zainstalowane i podłączone do kabli koncentrycznych zakończonych konektorami BNC. Pary mikrofonów/przedwzmacniaczy są zgodne z TEDS, zasilanie stałoprądowe (CCP). Programowanie TEDS-Transducer Electronic Data Sheet umożliwia odczytanie informacji o mikrofonie i kalibracji za pomocą podłączonego instrumentu, takiego jak interfejs testowy przetwornika Audio Precision APx1701.

Więcej informacji na temat analizatora AECM206 znajdziesz tutaj.

SKONSULTUJ SWÓJ WYBÓR

ZE SPECJALISTĄ

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej aparatury do pomiarów akustycznych - umów się na darmową konsultację. 

Postaramy się wybrać dla Ciebie odpowiednie rozwiązania.

Imię
E-mail *
Telefon
Temat zapytania *

Zgadzam się na przetwarzanie danych w celu przesłania oferty oraz kontaktu w jej sprawie.